(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

comp doc

clicksense

Clixsense ile tiklama basina 0.01 - 0.03$ kazanacaksiniz.


%10 Alt üyelerden kazanç.


Hesabinizda en az 10$ biriktigi zaman çek ile adresinize ödeme yapiliyor.

 

Her üye, yeni kayit yapanlar dahil günlük 5$ kazanma sansina sahip. Nasil mi? Aslinda cok basit.

Clixsense bize tikladigimiz reklamlar disinda bir de günlük max. 5$ kazandiran harika bir oyun sunuyor ismi ClixGrid bu oyunda biraz sans size cok yardimci olabilir. Oyuna girdigimizde önümüze 30x20 lik bir resim cikiyor. Bu resim karelere bölünmüs durumda.

Sizin tek yapmaniz gereken karelerin üzerine tiklamak ve en yüksek meblayi bulmak. 0.10 cent ten 5$ a kadar kazanc saglayabileceginiz bu oyunda  Standart üyelerin günlük 25, Premium üyelerin ise günlük 50 tiklama hakki var.

 

Oyunun yani sira sitenin standart reklam bölümü de cok avantajlı . Clixsense bizi diger PTC siteleri gibi 4-5 reklamla sınırlamıyor Ve tıkladığınızda reklamlarda cok bekletmiyor.

Her reklamda sadece 3 saniye gibi kısa bir süre beklememiz yeterli. Online süresi yüksek kisiler icin harika bir kazanc sitesi Clixsense. Günlük 60 reklama kadar cikabiliyor. Bir de toolbar i var sitenin. Onu da yükleyip ne zaman yeni reklam geldiginden haberdar olabilirsiniz. Yeni reklam geldiginde toolbar da görünür ve sesli uyari gelir. Clixsense bizim icin hertürlü kolayligi saglamis. Bu gidisle ileride PTC aleminin rakipsiz tek sitesi olacak gibi duruyor.

BURADAN ÜYE OLABİLİRSİN. 
 

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>